0

Bez omezení a podle vlastních pravidel. Představujeme Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 je nové, revoluční zařízení, nabízející nekompromisní kvalitu a dokonalý výkon. Přístroje v konfiguraci upravené pro individuální potřeby jsou již k dispozici na senetic.cz.

Microsoft Surface Pro 4 je univerzální přístroj s největším výkonem a ultralehkou konstrukcí – jeho hmotnost je necelých 800 g. Přístroj byl vytvořen pro kreativní lidi, skvěle se osvědčuje dokonce i pro ty nejnáročnější úkoly. Umožňuje práci bez kompromisů, nechává vás zapomenout na omezení a přitom inspiruje. Surface Pro 4 je spojení vysoké univerzálnosti s výjimečným výkonem a pokročilými technologiemi.

Přístroje Microsoft Surface Pro 4 jsou vybaveny dotykovými displeji PixelSense s úhlopříčkou 12,3 palce a rozlišením 2736 × 1824. Vysoký kontrast a redukce vzniku odlesků zajišťují neobvykle realistický obraz.

Ještě lepší komfort při práci

Microsoft Surface Pro 4 představuje dokonalé pohodlí při práci, což ovlivňuje řada věcí. Díky zabudovanému podstavci Kickstand je možné displej nastavit pod libovolným úhlem a současně upravit pro individuální potřeby. Displej PixelSense je možné obsluhovat jak dotykově, tak i perem Surface pro 1 024 úrovní citlivosti. Nyní je možné psát, kreslit, označovat přímo na displeji. Guma umístěná na peru dovoluje jedním pohybem mazat a upravovat poznámky. Připojením moderní, plnohodnotné klávesnice Type Coverse přístroj mění na laptop. Navíc Type Cover ochraňuje displej.

Bezkonkurenční parametry

Dokonalý výkon zabezpečují procesory Intel Core šesté generace, a také operační paměť, která může mít podle zvolené konfigurace až 16 GB. Přístroje mají nainstalovaný operační systém Windows 10. Microsoft Surface Pro 4 se stává také novým determinantem standardů bezpečnosti. Díky funkci Windows Hello Surface Pro 4 rozpozná váš obličej a přihlásí vás do systému.

Autorizovaný partner

Senetic je oficiální distributor přístrojů Surface. Nákupem přístroje v našem obchodě získáte profesionální poradenství a odbornou podporu. Úplná nabídka Microsoft Surface Pro 4 společně s příslušenstvím je již k dispozici na senetic.cz.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *