0

Bezpečnost dat v Office 365

Bezpečnost má klíčový význam pro každou firmu. Pokud se rozhodnete pro Office 365, můžete získat jistotu, že data jsou plně chráněná, což souvisí s automatickým vytvářením několika záložních kopií a využitím moderních mechanismů, které přinášejí účinnou ochranu.

Vysoká úroveň bezpečnosti Office 365 se promítá do spolehlivosti služby. Soubory, data nebo kontakty jsou zcela chráněné.

Díky automatickému vytváření až 6 záložních kopií má uživatel jistotu, že nedojde ke ztrátě dat v případě poruchy zařízení, krádeže nebo v jiné neočekávané situaci.

Díky instalovaným funkcím Office 365 jsou data chráněná před takovými riziky, jako je škodlivý software, vymáhání informací či spam, a přístup k souborům je bezpečný rovněž při práci mimo kancelář. Bezpečnost Office 365 a současně zachování důvěrnosti dat se pojí také s možností přidělování oprávnění ke čtení a editaci souborů. Uživatel si sám určí, kdo může prohlížet a editovat daný dokument. Lidé, kteří se rozhodnou pro nákup služby, obdrží kromě toho finanční záruku bezporuchového provozu Office 365.

Seznamte se s plány služby a dále s nabídkou implementací, migrací a školení. Na veškeré dotazy, které se týkají Office 365, odpoví náš tým cloudových řešení Microsoft, který můžete kontaktovat telefonicky na čísle +420 246 080 303a e-mailem na adrese [email protected].

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *