0

Microsoft Azure neboli server v bezpečném cloudu

Platforma Microsoft Azure je řešení, které se vyznačuje funkčností a pružností. Zajišťuje výkonnost a rychlou činnost a současně nabízí bezpečnost na nejvyšší úrovni, takže splňuje očekávání moderních podniků.

Pokud se rozhodnete k přenesení vašeho serveru do bezpečného cloudu, kterým je Microsoft Azure, můžete získat řadu výhod – od trvalého přístupu ke službám, strojům a aplikacím až po úspory, neboť uživatelé platí výlučně za to, co skutečně využívají. Microsoft Azure je prověřené řešení přinášející mnoho možností. Díky použití této platformy lze snadno zvýšit výkon procesoru, kapacitu disku nebo velikost paměti RAM, a přizpůsobit se tak proměnlivým, stále rostoucím potřebám.

Výhodou Microsoft Azure je pružnost, která se odráží ve způsobech využívání platformy, s jejíž pomocí je kromě jiného možné vytváření virtuálních strojů, získávání dat, tvoření záložních kopií nebo spouštění databází SQL. S Azure můžete zapomenout na vícenáklady související s údržbou fyzického serveru (např. nákup serverové skříně, poplatky za proud, internetové připojení, správu infrastruktury nebo opravu poškozeného vybavení). Bezpečný cloud Microsoft se vyznačuje činností na úrovni minimálně 99,9 %, což přináší jistotu trvalého přístupu k aplikacím, strojům nebo službám. Seznamte se se vzorovými scénáři využití platformy.

Přeneste server do cloudu

Protože víme, jak nákladné je udržování fyzického serveru, nabízíme našim zákazníkům podporu při rozhodování o výběru platformy Microsoft Azure. Znalosti našich specialistů se projevují v komplexní činnosti. Předkládáme kalkulace pro jednotlivá řešení v rámci Microsoft Azure a dále zajišťujeme pomoc při implementaci nabízených služeb. Pro získání dalších informací o Microsoft Azure navštivte naši stránku nebo kontaktujte náš Microsoft Cloud Services Team na čísle +420 246 080 303 či e-mailem zaslaným na [email protected].

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *