0

Profesionální náhlavní soupravy Jabra Evolve 75

Jabra Evolve 75 je profesionální náhlavní souprava zajišťující křišťálově čistý zvuk. Díky vynikajícím parametrům splní očekávání i těch nejnáročnější uživatelů.

Jabra Evolve 75

V nabídce bezdrátových náhlavních souprav Jabra znovu vsadila na profesionalitu. Modely dostupné v sérii Evolve 75 představují spojení dokonalé kvality zvuku a stylového designu. Díky pasivní a aktivní (ARC) redukci šumů je vedení hovorů ještě pohodlnější, umožňuje soustředění v otevřené kanceláři a současně zvyšuje produktivitu. Bezdrátové náhlavní soupravy Jabra Evolve 75 se vyznačují provozem až 15 hodin, dosahem do 30 metrů, který přináší velkou svobodu, a dále kompatibilitou s nejoblíbenějšími internetovým hlasovými službami.

Sluchátka se velmi dobře uplatní při poslechu hudby. Jsou vybavena detektorem obsazení, což je velmi praktické řešení. Jejich předností je dvojité spojení Bluetooth, umožňující současné vedení hovoru a přehrávání hudby.

Nabídka Jabra

V naší nabídce jsou náhlavní soupravy pro kontaktní centra a kanceláře, bezdrátové náhlavní soupravy USB, bezdrátové náhlavní soupravy DECT, konferenční zařízení USB Audio, bezdrátové náhlavní soupravy Bluetooth a dále doplňkové vybavení. Všechny produkty Jabra najdete na naší stránce. Můžete rovněž telefonicky +420 246 080 303 nebo e-mailem [email protected] kontaktovat naše specialisty, kteří ochotně zodpoví veškeré dotazy.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *