0

Microsoft Azure ve firmě. Proč je to výhodné?

microsoft-azurePružnost, výkonnost a rychlost: to jsou klíčové vlastnosti platformy, kterou lze označit jako podnikatelskou, tj. takovou, jež skutečně podporuje efektivitu firmy a ovlivňuje její rozvoj. Všechny tyto podmínky komplexně splňuje Microsoft Azure, otevřené prostředí poskytující prvky ke tvorbě, implementaci a řízení cloudových řešení. Azure nabízí aplikační, výpočtové, síťové a skladovací služby. Umožňuje tvorbu aplikací na základě libovolného jazyka, nástroje či prostředí a dále snadnou integraci cloudu se stávajícím prostředím.

Platforma Azure dokonale vyhovuje potřebám moderních firem a ty mohou díky ní pracovat rychleji a úsporněji. Přináší možnost spouštění virtuálních strojů a databází SQL nebo tvorby zdrojových kopií bez obav o efektivitu zařízení a programového vybavení. Omezuje také nutnost fyzického řízení infrastruktury, což má vliv na větší tržní potenciál. Díky jejímu použití lze lépe odhadnout náklady spojené s IT. Snižuje se rovněž riziko související s novými podnikatelskými investicemi. Údaje hovoří samy za sebe – 46 procent neoblíbenějších cloudových služeb je základem Azure. To není náhoda.

Řešení se vyznačuje činností na úrovni 99,95 % a díky tomu mají uživatelé jistotu nepřerušovaného přístupu ke službám, azure-chmurastrojům a aplikacím. Zajišťuje také trvalý monitoring a 24hodinovou technickou podporu. Spolu s rozvojem organizace, která platformu využívá, je možné přizpůsobit systém rostoucím potřebám. Z toho plyne velmi výhodný poměr ceny a výkonnosti. Cloud je dostupný z libovolného místa na světě, což umožňuje jeho využití z téměř každé lokalizace. Subjektům, které chtějí zachovat stávající infrastrukturu, doporučujeme vytvořit hybridní prostředí spojující lokální IT s cloudovými řešeními.

Jak začít? Na začátek doporučujeme tokeny v hodnotě 100 $, z nichž se získávají prostředky za skutečné využívání zdrojů (v minutovém vyúčtování). Pokud dojdou, stačí zakoupit další. Vše jednoduše, rychle a pohodlně. Dotazy? Čekáme na vás na tel. č. +420 246 080 303 a e-mailu [email protected]. Podrobnosti jsou k dispozici na naší stránce https://www.senetic.cz/azure/. Již brzy další informace o platformě Azure – možnosti backupu, konfigurace, integrace, licencování nebo virtuálních strojů. Zůstaňte s námi!

microsoftazure-1

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *