0

UniFi UAP-AC-Lite, UAP-AC-LR, UAP-AC-PRO: poznejte inovativní produkty Ubiquiti

uap-ac-lrPřístupové body UAP-AC-LiteUAP-AC-LR a UAP-AC-PRO doplňují skupinu vlajkových produktů Ubiquiti – UniFi. Spojují inovativní činnost s moderním, minimalistickým designem a výhodnými cenami. Dokonale se hodí pro malé i velké kancelářské sítě a jako domácí přístupový bod.

Každé ze zařízení využívá nový standard AC a může pracovat současně na dvou frekvencích – 2,4 a 5 GHz.

UAP-AC-Lite je nejmenší řešení ze série UniFi. Je vybavené anténou typu MIMO pro dvě frekvence, které umožňují transmisi spojení 300 Mb/s pro 2,4 GHz a 867 Mb/s pro 5 GHz. Model má gigabitový ethernetový port.

UAP-AC-LR – podobně jako verze Lite – využívá anténu pracující ve standardu MIMO, avšak v jeho případě pro frekvenci 2,4 GHz pracuje anténa ve standardu 3×3, což umožňuje dosažení rychlosti až 450 Mb/s. Silnější antény umožňují zařízení Long Range (LR) zvýšení dosahu na cca 180 metrů.

UAP-AC-PRO je nejrychlejší z přístupových bodů nabízených Ubiquiti. Umožňuje dosažení rychlosti až 450 Mb/s pro frekvenci 2,4 GHz a 1 000 Mb/s pro 5 GHz. Zařízení – podobně jako všechna řešení ze série UniFi – může být napájeno s použitím dedikovaného napáječe nebo standardních switchů PoE.

Série UniFi umožňuje zachování vysoké kvality spojení pro řadu uživatelů využívajících síť ve stejné době. Zpětná kompatibilita umožňuje snadnou integraci se stávající strukturou. Kromě funkčnosti se produkty vyznačují jednoduchým, estetickým designem a díky tomu nenarušují prostředí, v němž se používají. Níže prezentujeme vzorová použití nabízených řešení Ubiquiti.

Zveme vás, abyste se seznámili s podrobnou specifikací prezentovaných produktů na naší webové stránce.

unifi

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *