0

Microsoft Dynamics CRM Online – efektivní činnost a rychlejší rozvoj

crm-onlineEfektivní činnost, která se odráží v dosažení a udržování konkurenční pozice na dynamicky se rozvíjejícím trhu – to není malá výzva. Pokud vsadíte na Microsoft Dynamics CRM Online, získáte komplexní podporu prodejních mechanismů, založenou na systému řízení vztahů se zákazníky a budování marketingových strategií. Za bezporuchovost a dostupnost subskripční verze odpovídá Microsoft.


Dynamics CRM Online umožňuje zvýšit efektivitu prodeje a využít výhody modelu cloud. Kromě pružnosti, škálovatelnosti a dostupné ceny je oblíbený rovněž pro svoji snadnou implementaci. Tento interaktivní nástroj, který optimalizuje činnost firem, se průběžně přizpůsobuje potřebám zákazníků.

Zákazník na prvním místě

Poskytnuté možnosti dovolují rozšiřovat a využívat databázi zákazníků, která obsahuje historii hovorů, plán budoucích kontaktů a monitoring vztahů. Umožňuje rovněž připojit k úkolům vybrané nabídky nebo faktury. CRM Online je také vynikajícím zdrojem informací, např. o aktuálních trendech.

Efektivní marketing

CRM Online je účinným marketingovým nástrojem podporujícím tvorbu kampaně. Sledování propagačních akcí, analyzování jejich průběhu a produktivity ještě nikdy nebylo tak snadné jako nyní díky intuitivnímu rozhraní. Výhodou řešení je také integrace s programy Outlook a Skype for Business. Vzhledem k dostupnosti z jakéhokoliv místa a zařízení se CRM Online vyznačuje velkou pružností, umožňující plné využití objevujících se prodejních možností.

Služba je dostupná ve verzi Professional, Basic a Essential. Níže představujeme funkce plánů a zveme vás, abyste navštívili naše stránky senetic.cz. Naši specialisté rádi zodpoví vaše dotazy.

Licencování Dynamics CRM Online

User Subscription Licenses (USLs)
Essential

LP2-00012

Basic

LT2-00012

Professional

LX2-00012

Základní funkce CRM – čtení a přidávání úkolů a kontaktů
Čtení a záznam dat pro vlastní aplikace
Přístup k Dynamics CRM prostřednictvím desktopu a mobilní aplikace  ✓
Reportování, osobní datové panely a vizualizace  ✓
Automatizace prodeje
Marketingové kampaně a dopisy
Automatizace obsluhy zákazníka
Řízení panelů, grafů, toku práce a dialogů

crm-online-pho

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *