0

Wispapalooza 2016: Ubiquiti výrobcem roku

UBNT Wispapalozza 2016Letošní ročník konference věnované tematice bezdrátové komunikace Wispapalooza se ukázal být výjimečně úspěšným pro Ubiquiti. Firma obdržela prestižní titul výrobce roku, což potvrdilo správnost jí vybraného směru rozvoje.

Sdružením WISPA (Wireless Internet Service Providers Association) organizovaná Wispapalooza každoročně shromažďuje firmy specializované na oblast bezdrátové komunikace, optické kabely, software, cloudy a technologie VoIP. Je to dokonalá příležitost, jak se seznámit s novými trendy a pozorovat aktivity konkurenčních firem. Setkání je cenným ukazatelem na téma směru rozvoje sektoru nových technologií jak po technické, tak i po obchodní stránce.

Zasloužený titul

Ocenění Ubiquiti v soutěži o výrobce roku není překvapením. Úroveň nabízených řešení a důraz v dodávání stále modernějších technologií je doménou firmy, což je vidět na její rostoucí popularitě. Událost byla skvělou příležitostí pro představení novinek, které se mají objevit v nabídce v roce 2017.

Předpověď pro rok 2017

Mezi novými řešeními se objeví např. další zástupce vlajkové řady UniFi – UAP AC HD, dva modely switche UniFi – US-8-60W a US-8, ultramoderní systém off-grid SolarBeam pro WISP, AirFiber 5 LTU a GPON OLT a ONT. Příznivci značky s netrpělivostí čekají, až se tyto přístroje objeví na trhu. Výrobce uvedl, že brzo o nich představí více podrobností.

Podpora odborníků

Plnou nabídku řešení Ubiquiti najdete na www.senetic.cz. Zveme vás k seznámení se s výrobky a ke kontaktu s našimi certifikovanými odborníky na tel.: +420 246 080 303 nebo na e-mailu [email protected]

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *