0

Office 365: práce s Outlookem ještě jednodušší

OutlookOffice 365 je nástroj, který je možné používat kdekoli a na každém přístroji. Velké možnosti služby ovlivňují zvýšení efektivity práce. Představujeme některé funkce a klávesové zkratky zjednodušující práci s aplikací Outlook a nabízející možnost pohodlné správy zpráv, kalendáře a kontaktů.

Uspořádaná schránka

Snadnější používání Outlooku, to je správně uspořádaná schránka. Pro uspořádání složek podle vašich potřeb a priorit je stačí přetáhnout a pustit na správném místě. Zprávy od konkrétního odesilatele se mají přesouvat do jedné složky? Žádný problém. Stačí využít funkci vytváření pravidel pro příchozí poštu (v záložce Soubor vyberte Správu pravidel a oznámení). Při organizování poštovní schránky je velice užitečný také Clutter, který třídí zprávy a odděluje ty nejdůležitější od těch méně důležitých. Clutter je založen na algoritmu strojového učení a na Office Graph API, analyzuje preference a pracovní styl daného uživatele.

Snadná archivace a záchrana smazaných prvků

Nejnovější verze Outlooku nabízí funkci rychlé archivace zpráv – jedním kliknutím. Archivované zprávy budou i nadále dostupné a dají se snadno najít s pomocí vyhledávání. Nejnovější Outlook znamená také snadnou záchranu odstraněných zpráv (těch, které již nejsou uloženy ve složce Odstraněná pošta). Užitečný bude nástroj pro záchranu odstraněné pošty.

@mentions i Focused

Do Outlooku přibývají rovněž jiné funkce – @mentions a schránka Focused. @mentions umožňuje vyvolávat konkrétní uživatele, což lze docílit umístěním @ před jméno. Tímto způsobem označené zprávy jsou odlišovány, což způsobuje, že emaily, ve kterých oslovujete přímo daného uživatele, stoprocentně nebudou přehlédnuty. Focused není nic jiného než inteligentní poštovní schránka, filtrující příchozí poštu.

Klávesové zkratky

Práci s Outlookem usnadní používání klávesových zkratek. Část z nich lidé, kteří aplikaci používají každý den, jistě dobře znají. Zde je několik klávesových zkratek, díky kterým lze ušetřit čas. Jejich používání dovolí rychle vytvořit a odeslat zprávu nebo pozvánku na schůzku.

 

Základní navigace

zakladni-navigace

Poštovní schránka

postovni-schranka

Kalendář

kalendar

Outlook je řešení, které se během doby změnilo na profesionální a funkční nástroj výrazně usnadňující práci a ovlivňující zvýšení efektivity. Aplikace vám umožňuje být v obraze, rovněž díky možnosti její instalace na počítač a mobilní přístroje.

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *