0

Ubiquiti EdgePower: Maximální výkon systému EdgePoint

EdgePowerEdgePower. Řešení představuje spolehlivý zdroj napájení pro modely EdgePoint EP-R8 i EP-S16 a vyhrazené přístroje PoE.

Projekt Ubiquiti vyznačuje univerzální modulový design. Výrobek je vybaven dvěma pozicemi pro zdroje. Jedna z nich obsahuje modul AC-DC 54V, 150W. Druhá je určena pro volitelné modely AC-DC nebo DC-DC.

Ubiquiti EdgePower

Pro získání dodatečného výkonu nebo zajištění redundance doporučujeme použít dva moduly, které společně dosahují 300 W na výstupu nebo využít jeden jako tzv. hot spare (bezpečnostní mechanismus) nabízející 150 W s automatickou zálohou.

edge-power

Díky intuitivnímu konfiguračnímu rozhraní je správa napájecích zdrojů snadná a rychlá. Pro dálkový monitoring a konfiguraci mohou být také připojeny do LAN.

Další výhodou řešení je vysoce kvalitní napájecí kabel. Výrobek poskytuje spolehlivé napájení pro přístroje EdgePoint. Nabízí 12 AWG (normalizovaný systém průměrů) měděných vodičů, které se osvědčují v každém počasí a jsou ohnivzdorné.

wytrzymale-przewody-edgepower

Kontaktujte náš tým, který vám ochotně představí nabídku Ubiquiti a pomůže vybrat vhodný model (tel.: +420 246 080 303, e-mail: [email protected]). Ve snaze o nejvyšší kvalitu obsluhy naši specialisté systematicky zvyšují svoji kvalifikaci, což potvrzují získané certifikáty, se kterými se můžete seznámit na našich stránkách. Vítejte!

przykladowe-zastosowanie-edgepower

Redakcja

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *